שלומי ליבוביץ, בעל נסיון של 25 שנה בתחום המכירות וניהול מכירות.
במהלך השנים הוא פיתח שיטות ונהלי מכירה שמבוססות על ידע נרכש ועל נסיונו הרב בתחום.
הדגש הוא על ידע מדוייק וההעברה שלו בצורה מדוייקת דרך סדנאות ואימון אישי עד לרמה של מיומנות נרכשת בתחום.

תחום המכירות פותח על ידי שלומי לרמה של מדע מדוייק שכל אחד יכול להפוך למיומן בו. הרעיון הוא לדעת מה בדיוק מאפיין את אנשי המכירות המעולים, מה הגישה שלהם ואיך הם מובילים עסקאות אל עבר סגירה. ומה שחשוב לדעת הוא, שלמרות שיש כאלה שזה בא להם בקלות, בשיטת ההכשרה ששלומי פיתח, כל אחד יכול להפוך למומחה במכירות עם הבנת הנושא ומספיק תרגול!
בין אם הם מודעים לכך ובין אם לאו, מדובר על הרבה מעבר לעניין גנטי או מזל טהור.

במהלך השנים הוא הכשיר בעלי עסקים, מנהלי מכירות, סמנכ”לים ומנכ”לים.

השירות הניתן כולל:

  • המאפיינים ההכרחיים של איש מכירות מעולה, איך לאמץ אותם.
  • איך לשפר את הגישה הבסיסית שהיא הכרחית על מנת להצליח במכירות.
  • שלבי מכירה מדוייקים שחייבים להעשות לפי סדר מדוייק ושאם יודעים אותם כמות ההתנגדויות יורדת למינימום וההצלחה במכירות מובטחת.
  • מה הגורמים הכי חשובים בטיפול בהתנגדויות שהידיעה שלהם תגרום לך להיות מאסטר בטיפול בהתנגדויות.
  • מה הגישות שיעזרו לך לשלוט ולכוון כל מהלך מכירה בדיוק איך שאתה רוצה ושהלקוח יהיה מאד מרוצה: זוהי מיומנות שידועה רק לאמנים בתחום המכירות שכולם מסתכלים עליהם בהשתאות ולא מבינים מה הם עושים. במהלך הסדנאות, שלומי חושף את הסודות האלה ומלמד איך לשלוט בהם.
  • במהלך כל מכירה שהיא יש נקודות קריטיות שבהן מכירה שאמורה להתבצע ולהיות קלה יחסית יכולה להתפספס. בסדנאות ובייעוץ שלומי מראה איך לזהות אותן ואיך לטפל בכל אחת מהן במיומנות שתחליק את מהלך המכירה ותביא לסגירה.
  • בסדנאות מתקבלת המיומנות של הכוונה מדוייקת של הלקוח אל עבר סגירה וכל זה בנינוחות וחוסר לחץ או דאגה, דבר שמאפיין רק את הגדולים בתחום.

הדברים החשובים מתורגלים עד לרמת מיומנות גבוהה והנתונים התפלים או השגויים נעלמים כך שכל מה שנשאר בתום ההכשרה זה אדם מיומן במכירות שיודע מה הוא עושה ולא ניתן לבלבל אותו כך שהוא מסוגל לחזות ולהצליח באופן עקבי בכל מכירה שהיא!

סגירת תפריט
Call Now Button
× ווצ אפ