מכירות

Uncategorized FAQ

 • כמה מפגשים הקורס?
  4 מפגשים 6 שעות כל מפגש סה”כ 24 שעות של דחיסת ידע ותרגול
 • מתי מתחילים?
   יש לנו כל הזמן קורסים בין השעות 09:30-15:30 - בוא לבחור מתי מתאים לך?
 • אם פספסתי מפגש?
  תקבל אותו בקורס הבא ללא עלות נוספת
 • יהיה כייף?
  כן! וגם יהיה קפה ופינוקים כי הקורס יהיה גם באופן פרונטלי עד 10 משתתפים.
 • יש בונוס?
  יש מתנה למצטרפים בשווי 889 ש”ח!!
  אתם מכירים את זה שיש אנשים שאתם יודעים שהם תותחים בתחומם אבל לא הרבה מכירים אותם? אז שלומי לייבוביץ הוא אחד מהאנשים האלה! טיפים במכירות אחרי מאמצים רבים הצלחתי ללקט מאחד ממאמני המכירות הטובים בארץ, שלומי לייבוביץ, סדרה של 10 כללים למכירה קלה יותר. שלומי הסכים שאני אשתף את החברים שלי בלבד, אז תהנו.

כלל מס’ 1 במכירות!

איש מכירות מעולה יצטרך להיות מסוגל להתבונן מנקודות מבט שונות משלו. אפשר להגיד שמבלי להפסיק להיות הוא עצמו, יהיה לו מאוד קשה למכור. הוא צריך להיות גם קצת האחר. רק בצורה הזו הוא יצליח לקלוט נכון את סיטואצית המכירה ולסגור בקלות יחסית.
עוד טיפים במכירות…

כלל מס’ 2 במכירות!

מי הלקוח שנמצא מולי ומה באמת חשוב לו להשיג או באיזו בעיה, באמת חשוב לו לטפל. זו שאלת מליון הדולר. רק אם תהיה קשוב לו באמת ותתעניין בו ולא רק בהכנסה שלך, אתה תגלה את התשובה. בהצלחה, שלומי לייבוביץ נ.ב. איזה איש מכירות הציבור אוהב? את זה שלא ויתר להם, התעקש ומכר להם, את מה שהם באמת צריכים.

כלל מס’ 3 במכירות!

טיפול נכון בהתנגדויות תמיד יכלול את השלבים הבאים: נכונות לעמוד מול כל התנגדות או מחסום שהלקוח עשוי להביע. רצון לחשוף ולהבין לחלוטין כל דבר שקיים אצל הלקוח שעלול למנוע ממנו לבצע את העסקה (הכל בהנחה שיש לי וודאות בצורך האמיתי שלו במוצר או בשרות). הקשבה אמיתית ללקוח על מנת להבין לחלוטין מה עדיין עוצר אותו מלבצע את העסקה. מראה ללקוח שהתקשורת שלו התקבלה ושהוא מובן. לראות עם מה מתוך דבריו אני יכול להסכים ולהסכים איתו. להחזיר אותו לתהליך המכירה תוך כדי שאני נותן תוקף וחשיבות למוצר/שירות ואיך זה יכול לשפר את חייו. אלה השלבים והם מבוצעים מחדש עם כל התנגדות חדשה.

טיפים במכירות…

כלל מס’ 4 במכירות!

מהלך המכירה יכול להדמות למאזניים שעליהם מונח בצד אחד הכסף (על ידי הלקוח) ומהצד השני מונח ומיוצר הערך שיש למוצר/שירות עבור הלקוח. כל העבודה של איש המכירות יכולה להתבטא בהוספת ערך למוצר, כך שבסיכומו של דבר הוא ישקול בעיני הלקוח יותר מהכסף שהוא אמור לשלם. נ.ב. כשאתה חושב, “מה אני יכול לקבל ממנו” תהפוך את זה ל”איך אני יכול לתרום לו”. זה קו המחשבה הנכון במכירות. עזרה כנה שבאה מתוך אכפתיות אמיתית היא הנשק הסודי של אנשי המכירות הגדולים.

קבלו עוד טיפים במכירות…

כלל מס’ 5 במכירות!

חוסר נכונות לחדור לפרטיות מאפיין את אנשי המכירות הכושלים. אל תיתן לאף אחד לשכנע אותך שזה לא “מנומס” או לא מקובל לחדור לפרטיות. עשה זאת באופן חופשי שכן זו הדרך היחידה לעזור באמת ללקוח שלך. רק כך תוכל לזהות את צרכיו המדויקים לתת לו מענה אמיתי.

כלל מס’ 6 במכירות!

כשיש לך מעט מדי לקוחות אתה תהפוך להיות לחוץ על כסף ולקוחות וגם המעט הזה יברח ממך. מוסר ההשכל הוא כשאתה מתחיל להרגיש לחוץ תפסיק לדאוג לכניסה של כספים ותתחיל להוציא תקשורות ופרסום בכמויות מאסיוויות.

כלל מס’ 7 במכירות!

“הוא לא נראה לי רציני…” לא נראה לי שיש לו כסף…” הוא סתם אחד שמתעניין…” אם אתה רוצה לסגור עסקאות אתה חייב להחשיב כל לקוח שפנה אליך או שאתה אליו כאילו הוא קונה עכשיו! כל פנייה היא מבחינתך 100% פוטנציאלית למכירה זאת הגישה הנכונה והבריאה שאיש המכירות צריך לדבוק. אל תחשוב בשביל הלקוח פשוט תתמקד במטרה – סגירה! מי זה שלומי לייבוביץ?
הידעתם ש: “דבר איתי אחרי החגים” “אני אתייעץ עם אשתי” “אני אדבר איתך מחר” “שלח לי מייל” “פקסס לי הצעת מחיר” כל אלה הם התנגדויות למכירה? זה אומר שמשהו לא סגור ללקוח משהו שאתם השארתם לו פתוח… לכן הוא נסוג – ובצדק. רוצים את שלומי אצלכם בעסק? לחצו כאן
רוצים את שאר הכללים למכירה קלה? עקבו אחרי הפרסומים שלנו בפייסבוק ואנו נעדכן אתכם.
סגירת תפריט
Call Now Button
× ווצ אפ