ייעוץ ארגוני, למה עסק צריך ייעוץ ופיתוח ארגוני?

רוב העסקים מתחילים מאדם אחד או שניים, הם עובדים קשה והעסק מתחיל לגדול,
נסגרות הרבה עסקאות טובות ומתחיל עומס על מייסדי העסק ואז מחליטים להכניס עובדים כי העסק גדל.

אתה כבעל העסק רוצה לפתח את העסק לעסק גדול ומרוויח, אבל איך עושים את זה?

להלן שאלון עצמי קצר על מנת לבדוק האם אתה צריך יועץ ארגוני בעסק שלך:

  1. האם יש לך הרבה מטלות שרק אתה יכול לטפל בהם?
  2. האם אתה עובד כל יום כל היום עד מאוחר בלילה?
  3. האם אתה לא לגמרי מרוצה מהעובדים בעסק?
  4. האם יוצא לך להתעצבן לפעמים על התנהלות העובדים?
  5. האם העובדים יודעים בברור על מה משלמים להם משכורת?
  6. האם העסק עובד עפ”י סטטיסטיקות שבועיות?
  7. האם אתה מרגיש שליטה מלאה בעסק שלך?
  8. אם אתה מרגיש בלבול לפעמים?

אם ענית “כן” ל- 3 שאלות או יותר,
אתה זקוק לייעוץ ארגוני.

פנה אלינו עוד היום לתאום פגישת ייעוץ ארגוני ראשונה ללא תשלום.
מלא את הפרטים ואנו ניצור קשר בהקדם:


יעוץ ארגוני

ישנם לא מעט קשיים בהתארגנות של עסק, גם שמתחילים אחד חדש וגם כאשר מריצים אחד כזה במשך מספר שנים. אם חווית מצב כזה ועדיין נראה לך שיש מה לשפר, אפשר תמיד להתקשר עם יועץ ארגוני שיעבוד אתך.
הנושא של ייעוץ ופיתוח ארגוני לא תמיד ברור לבעלי העסקים, ולעתים נוצר רושם כאילו אפשר להסתדר לבד או עם עצות של משפחה וחברים. אך בעולם של היום עם כמויות המידע שאנחנו מקבלים מכל עבר, קשה למדי לברור את המידע הנחוץ ולמצוא את הדרך הנכונה עבור העסק שלך.
זו למעשה הסיבה העיקרית להתמחות המקצועית בשנים האחרונות בתחום של יועצים ארגוניים בארץ ובעולם, ולעליה בדרישה למומחיות שלהם להתארגנות בעסקים.

יועצים ארגוניים

הפעילות של יועצים ארגוניים  מתמקדת באיתור הנקודות שמניעות את התפוקה בכיוון חיובי, הנקודות שעוצרות אותה, קווי הזרימה בין הנקודות ושילוב של כל אלו באופן שיגרום לזרימה חלקה של כלל הפריטים שעוברים בין הנקודות בעסקך.העבודה והפעולות של יועץ ארגוני מורכבות מבחינה מדוקדקת של פעולות העובדים והעובדות באיזור הייצור, והבנה מעמיקה של החשיבויות היחסיות של כל מוצר שהם מפיקים. ולא משנה אם הוא נעשה על-ידי עבודה ליד מכונה, ליד השולחן מול מחשב או בניהול כוח האדם.
כך, על-ידי איסוף נתונים מדוייקים, ניתן לשפר ולבנות את מסלול הייצור באופן יעיל, להגברת הייצור עם כוח האדם הקיים, ולתכנן לעתיד את ההגדלה של העסק, שיפור הפעילות מול הלקוחות הקיימים והשגת לקוחות חדשים.

ייעוץ ופיתוח ארגוני

זו עבודה מאוד מדוקדקת שמשלבת הבנה מעמיקה ביסודות ההתארגנות העסקית עם ראיה מקצועית של התפתחות לעתיד והתקדמות של העסק למצב של יעילות ומומחיות בתפקידים השונים.
כאן באה לידי ביטוי המומחיות של יועצים ארגוניים בשיפור המצב הקיים. באמצעות הדרכה מקצועית, שיתוף פעולה והנעה של כל בעלי התפקידים, לעבר ההתמחות בתחום שלהם תוך הבנה של שאר התפקידים בעסק והאופן בו הם משתלבים יחד.
ככל שהשינויים החיוביים מוכנסים לשגרה על-ידי פעולות של ייעוץ ופיתוח ארגוני באופן יום-יומי, כך ניתן לראות שיפורים משמעותיים בסטטיסטיקות של העסק. ואפשר להתמקד בתכנון העתיד לעבר שיתופי פעולה עם עסקים אחרים והגדלת נתח השוק בתחום שלך, ואף להתפתח לתחומי פעילות חדשים.

סגירת תפריט
Call Now Button
× ווצ אפ